Přeskočit na obsah

Pátek 19.7.2024

Pátek 19.7.2024

SPEED LIMIT

Skvělá výdrž a výbava: To je Michek na Dakaru i jeho nový miláček

Patří k největším a také k nejpříjemnějším překvapením letošní Rallye Dakar. Ta se jede vůbec poprvé v Saúdské Arábii a nováček Martin Michek se zatím mezi motocyklisty drží na skvělé čtrnácté příčce. Dnes má, stejně jako jeho kolegové, nucené volno kvůli tragické smrti Portugalce Goncalvese v zatím poslední etapě. Přesto měl alespoň malý důvod k radosti.

Jedním z partnerů Martin Michka na nejnáročnějším závodě světa je značka Xiaomi. Což by asi ani nebylo moc překvapivé, protože dvojka na českém trhu s mobilními telefony je v poslední době hodně vidět a její marketingové oddělení dělá velmi dobrou práci. Takže vidět logo Xiaomi na motorce a kombinéze českého závodníka na Dakaru nešokuje. Ovšem co už ano, je přístup firmy. A to myslíme jen a pouze v pozitivním slova smyslu.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že si Michek při jednom z pádů rozbil telefon Xiaomi, který měl ve výbavě. Přístroj sice vydržel, ale prasklo mu sklo. „Čekal jsem, že bude na kousky. Zřejmě dobrý oddíl,“ smál se Michek. Smířil se s tím, že dokud se nevrátí do Česka, nový mít nebude. Dávalo by to samozřejmě logiku. Ale spletl se. Jaké bylo jeho překvapení, když mu právě dnes, tedy během dne volna, dorazil kurýrní službou přímo do Saúdské Arábie balíček z České republiky. A tam, světe div se, novinka Xiaomi Mi Note 10 Pro. 

Tedy špičková věcička s pěti fotoaparáty na zadní straně a jedním na přední, díky čemuž nemá konkurenci. „Bylo to moc příjemné. Starají se o mě fakt dobře, takový servis nikdo nemá,“ pochvaloval si Michek. Je fajn, že i našim čtenářům bude moci nadále pořizovat parádní fotografie. Především špičkový 108Mpx foťák je totiž prostě dělo! Telefon má kromě nadstandardní výbavy i nadprůměrnou výdrž baterie. Prostě stejně, jako Martin. Tady se značka Xiaomi tedy zase vytáhla…

reklama
reklama

Skvělá výdrž a výbava: To je Michek na Dakaru i jeho nový miláček

reklama