Úterý 5.7.2022

Úterý 5.7.2022

SPEED LIMIT

Rallye závodník Pech podpoří charitativní kalendář. A vy můžete vyhrát parádní televizi!

Kvůli pandemii koronaviru byla letošní sezóna automobilových soutěží hodně zvláštní. Přesto v ní dokázal Václav Pech junior získat svůj osmý mistrovský titul v rallye. A teď dokázal, že má také dobré srdce, protože se rozhodl podpořit charitativní kalendář Art 3000. Ale to není zdaleka všechno!

Václav Pech je veselá kopa. Když zjistil, že jedna z hvězd charitativního kalendáře (mrkněte se zde), Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová má velký sen svést se v závodním autě, přispěchal s nabídkou, která se neodmítá. Slíbil jí totiž, že ji sveze v „závodním módu“. Tedy tak, jak osminásobný český šampión jezdí ostré závody. Splní tedy krásné Gášpárové přání, ovšem nebyl by to on, kdyby k tomu nepřidal něco navíc. Ve spolupráci se značkou Sencor se totiž rozhodl udělat tipovačku o parádní UHD Smart televizor (podívat se můžete zde) v hodnotě 9 999 korun! 

Musíte pro to udělat jen jedno jediné – napsat na mail info@firststyle.cz svůj tip, zda Gášpárová bude během jízdy Pecha prosit, aby zastavil, nebo s ním dojede až do cíle. Ze správných odpovědí pak vylosujeme jednoho šťastlivce, který dostane pod stromeček skvělý dárek v podobě zmíněné televize. „Já za sebe říkám, že to zvládnu celé. A jestli ne, tak…nevím,“ směje se sympatická brunetka. Příliš času na své tipy ale nemáte. Pech s Gášpárovou pojedou už tento týden ve středu, tedy 16. prosince. Ale televize Sencor za jeden mail přeci stojí, nebo ne?

reklama
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
reklama

Rallye závodník Pech podpoří charitativní kalendář. A vy můžete vyhrát parádní televizi!

reklama